Meble

Meble

Meble w domu lub mieszkaniu to niesamowicie ważny element. Aby mogły Państwu służyć wiele kolejnych lat, powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Z takich też je wykonujemy. Starannie selekcjonowane gatunki drewna sosnowego, bukowego, olchowego, mahoniowego, jesionowego i dębowego pozyskujemy u polskich dostawców. Sprawdzone pochodzenie, długie sezonowanie, a także wysoka jakość wykonania sprawia, że produkowane przez nas meble kuchenne będą przez długi czas dzielnie znosić najtrudniejsze warunki użytkowania. Ponadto wykonujemy również meble i zabudowy z płyt MDF w okleinie i laminowanych, a także szafy, regały oraz krzesła i stoły.

Poznaj co wykonujemy

Meble kuchenne

Projektujemy i produkujemy meble kuchenne na wymiar. Pozwalają one w pełni zagospodarować dostępną w kuchni przestrzeń, zapewniając komfortowe, bezpieczne i ergonomiczne miejsce do przygotowywania posiłków. Kuchnie wyposażone w nasze meble stają się przytulnymi pomieszczeniami, w których całe rodziny chcą wspólnie spędzać czas

Meble łazienkowe

Nowoczesna łazienka, która zapewnia domownikom maksimum funkcjonalności. Ty również możesz się nią cieszyć, zamawiając w naszej firmie meble łazienkowe. Wykonane z wodoodpornych płyt MDF, mogą długo i niezawodnie służyć w warunkach dużej wilgotności powietrza. Meble przez nas wykonae są solidne i łatwe do utrzymania w idealnej czystości.

Szafy i regały

Przechowywanie odzieży i innych przedmiotów w domu, wymaga posiadania odpowiednich szaf i regałów. Bardzo często mogą one być zlokalizowane we wnękach ściennych, pod schodami i innych ciasnych przestrzeniach, do tej pory nie zagospodarowanych. Wykonujemy szafy i regały na wymiar, aby optymalnie wykorzystać każdą dostępną w Państwadomu i mieszkaniu powierzchnię.

Meble pokojowe

Wygodne, trwałe i bardzo reprezentacyjne. Projektujemy i produkujemy meble pokojowe dostępne w wielu stylach, wariantach i modelach. W naszej ofercie można znaleźć krzesła do jadalni, stoły, szafki pod telewizor oraz stoliki kawowe. Meble produkujemy zarówno z naturalnego litego drewna, jak i najwyższej jakości płyt meblowych w okleinie melaminowej o dużej wytrzymałości na ścieranie

Skontaktuj się z nami

Nie trać czasu i już teraz umów się na bezpłatny pomiar
mebli lub drzwi.

+48 602 310 548

Warszawa, ul. Bartycka 26 paw. 82

22 651 04 27
602 310 548

biuro-stolmax@wp.pl

ul. Bartycka 24/26 paw. 118

22 559 11 18
692 483 493

biuro-stolmax@wp.pl