FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Zamawiając u nas meble kuchenne, łazienkowe lub zabudowy szaf i wnęk, wykonujemy przed tym bezpłatny pomiar i przygotowujemy projekt mebli. Pozwala to optymalnie wykorzystać wolną przestrzeń do zagospodarowania, a także poznać dokładne koszta realizacji Państwa zamówienia.

Tak. Posiadamy własny warsztat stolarski wyposażony w nowoczesny sprzęt. Dodając do tego starannie selekcjonowane materiały, produkujemy wysokiej jakości drzwi wewnętrzne oraz meble, które zachwycają wyglądem i solidnością wykonania. Jesteśmy dumni ze swoich wyrobów, dlatego bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Tak. Wszystkie zamówione u nas produkty możemy fachowo zainstalować w Państwa nieruchomościach. Dysponujemy starannie wykwalifikowaną ekipą montażową, która ma duże doświadczenie w montażu drzwi, mebli kuchennych, łazienkowych i montażu szaf wnękowych.

Tak. Zamówione u nas meble i drzwi możemy dostarczyć pod wskazany adres, w umówionym wcześniej czasie. Posiadamy własne samochody dostawcze, przystosowane do przewozu gabarytowych mebli oraz drzwi, z zapewnieniem im maksymalnego bezpieczeństwa.

Za każdym razem indywidualnie potwierdzamy termin realizacji. Czas oczekiwania na wykonanie zamówienia zależy do wielu czynników, m.in. od wielkości i stopnia skomplikowania zamówienia, mocy przerobowych i dostępności wybranego gatunku materiału.

Skontaktuj się z nami

Nie trać czasu i już teraz umów się na bezpłatny pomiar
mebli lub drzwi.

+48 602 310 548

Warszawa, ul. Bartycka 26 paw. 82

22 651 04 27
602 310 548

biuro-stolmax@wp.pl

ul. Bartycka 24/26 paw. 118

22 559 11 18
692 483 493

biuro-stolmax@wp.pl